Reacties van fietsers

Toon reacties van:


/ 10
Slingeren langs de Slinge

dit is zeker eenaanrader, wij hebben genoten, super bosrijke omgeving en lekker gegeten onderweg. we hadden noch een onweersbui(23mm)regen, maar gelukkig kunnen schuilen bij de boer.


Adrie de Jonge | 24-08-2011
Bekijk deze route
/ 10

Wij hebben op zondag 21 augustus een fantastischedag gehad ik had een 8 tal gasten over waar ik met hun het happen en trappen beleeft hebben van alle kanten hoorde ik de complimenten over de gastvrijheid en het eten in de restaurants het fietsen in de gehele omgeing van polder en duin was fantastiche hier bij wil ik iedereen bedanken voor de inzet naar ons toe klaas Sevenhuysen


k.Sevenhuysen | 24-08-2011
Bekijk deze route
/ 10
Rotterdam op z`n best

Het was een geweldige dag, we hebben met 14 vrienden genoten van deze dag! Is voor herhaling vatbaar.


Simpne Glas | 23-08-2011
Bekijk deze route
/ 10
De Smakelijke Baronie

Zeer naar onze zin gehad,alles was prima geregeld. Mooie fietstocht goed opgezet afstanden heel goed te doen. Het eten onderweg goed. Zeker een aanrader voor iedereen.


Schrauwen .A | 23-08-2011
Bekijk deze route
/ 10
De Smakelijke Baronie

Het was een mooie dag en werden bij elk restaurants vlot geholpen. Een aanrader aan voor iedereen.


Hans v. Overveld | 22-08-2011
Bekijk deze route
/ 10
De Drie Gewesten

Bijzonder leuke dag gehad en zeker voor herhaling vatbaar. groetjes Fam.Verhoeven


Verhoeven | 22-08-2011
Bekijk deze route
/ 10
Trappen door bos, duin en strand

Absoluut een aanrader voor een gezellig dagje uit.


van Haaster | 22-08-2011
Bekijk deze route
/ 10
Het groene woud

Erg mooie route en ontvangst in de eetgelegenheden spontaan en vriendelijk. Prijs kwaliteitverhouding gerechten erg goed. Voor herhaling vatbaar!


Rob den Otter | 22-08-2011
Bekijk deze route
/ 10
Heen en weer tussen bosrijk en dijk

Wij zijn met 12 personen wezen fietsen en ze vonden het alle 12 geweldig!


Mary van de Fliert | 21-08-2011
Bekijk deze route
/ 10
Loonse en Drunense Duinen

We hebben een fijne dag gehad, lekker gehapt en getrapt in een mooie omgeving. We zijn rond en voldaan naar huis gegaan.


R van Vijfeijken | 21-08-2011
Bekijk deze route


vorige | volgende