Reserveren

Uw gegevens

Naam*

Adres*

Postcode*

Woonplaats*

Telefoonnummer (bij voorkeur mobiel)*

Emailadres*

Emailadres (nogmaals, ter controle)*

Route

Aantal volwassenen*

Aantal kinderen
(geen kosten, zij mogen ter plekke bestellen en afrekenen)

Datum van uw fietstocht*

Hoe laat wilt u arriveren bij het startpunt?*

Dieetwensen en/of vegetariërs
Gelieve de opgegeven dieetwensen ter plekke nogmaals kenbaar te maken.

Hoe bent u bij Happen en Trappen terecht gekomen?*
Al vaker geweest
Happen en Stappen
Vrienden/familie
Internet
Radio/TV
Facebook
Deelnemend restaurant
VVV-kantoor/toerismebureau
Cadeaubon
Folder/poster
Beurzen
Advertenties/campagnes
Anders

Opmerkingen
Let op: opmerkingen worden niet gelezen door de organisatie van Happen en Trappen (enkel door de restaurants). Specifieke vragen? Mail dan naar info@happenentrappen.nl of bel naar 088-6332000.


Velden gemarkeerd met een asterisk (*) dienen verplicht ingevuld te worden.

Praktische informatie

Sluitingsdagen   
- Op maandag en donderdag kan deze route niet gefietst worden.

- Van 28 juli t/m 10 augustus kan deze route niet gefietst worden.
- Op 15 en 22 augustus kan deze route niet gefietst worden. 
- Van 28 augustus t/m 20 september kan deze route niet gefietst worden. 

 
Wisseldagen   
- Op woensdag wordt zowel de koffie met gebak als het nagerecht geserveerd bij Eet- en ambiancecafé Quint omdat Brasserie Martenshuys dan gesloten is.
- Op vrijdag wordt zowel het voorgerecht als de soep geserveerd bij Het Vervolg omdat Den Tichel dan gesloten is. Let op: De eerste etappe wordt hierdoor 30 kilometer. 
- Op 12, 16, 17, 19, 23, 24 en 26 augustus wordt zowel de koffie met gebak als het nagerecht geserveerd bij Eet- en ambiancecafé Quint omdat Brasserie Martenshuys dan gesloten is.
 
 
Overige bijzonderheden   
- Op dinsdag, woensdag en donderdag opent Het Vervolg haar deuren om 14:00. Dit is in lijn met de richttijden. Gelieve hier rekening mee te houden. 
- Wilt u de viskwekerij begeleid bezoeken? Van april tot oktober kunt u elke tweede zaterdag van de maand (juli uitgezonderd) om 14u deelnemen aan een begeleid bezoek. In juli is er elke donderdag een rondleiding bij Viskwekerij Gebroeders Vandeput, Boomsteeg 40, Zonhoven.
Kostprijs: € 2,00 p.p..
Inlichtingen en reservering vzw Toerisme Zonhoven, Heuvenstraat 4 (toerisme@zonhoven.be)
Fietsverhuur   

Happen en Trappen doet zelf niet aan fietsverhuur, maar fietsen kunnen gehuurd worden bij de provincie Limburg De Groene Limburg Fietsparadijs-fiets. Reserveren kan heel eenvoudig online op www.fietsparadijs.limburg.be. Voor meer informatie over openingstijden, prijzen en het aanbod kunt u een kijkje nemen op de website. Er zijn 12 verhuurpunten. Voor deze route neemt men bij voorkeur de afhaalpunten in Genk of Hasselt.

Cadeaubonnen

Heeft u één of meerdere cadeaubonnen? Vul dan hieronder uw codes in. Met het plus-icoontje kunt u een extra cadeaubon toevoegen. Indien u het volledige bedrag met cadeaubonnen betaalt, dient u nog steeds uw betaalmethode te selecteren. Bij de volgende stap ziet u dan dat het totaalbedrag € 0,- bedraagt.

Verwijderen

Betaalmethode Betalen mogelijk met iDEAL en MisterCash/Bancontact

Selecteer hieronder uw gewenste betaalmethode.*

Voorwaarden

Ik heb de praktische informatie gelezen
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden
Graag ontvang ik de nieuwsbrief
Graag ontvang ik een factuur per e-mail